Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Pension a regenerační centrum Solnička

Pension a regenerační centrum Solnička

Součástí prostor je regenerační centrum - solná jeskyně, masáže, rolletic, infra sauna, kosmetika, nehtové studio, kadeřnictví, dětský koutek, kavárna, ubytování - internet na pokojích.


Grand Hotel Zvon v Českých Budějovicích

Grand Hotel Zvon v Českých Budějovicích

Grand Hotel Zvon současně dokončil zásadní rekonstrukcí většiny pokojů, konferenčních sálů a vstupních prostor a v současné podobě patří ke špičkovým hotelovým zařízením v jihočeském regionu
 Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány je rodinný hotel situovaný v klidné lokalitě cca 50m od náměstí Přemysla Otakara II. O vaše pohodlí se postará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá vaše přání.
Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu
Výstaviště České Budějovice a.s

Výstaviště České Budějovice a.s

Výstavnictví má v jihočeském regionu bohatou tradici, jejíž kořeny sahají až do poloviny minulého století. Již v roce 1848 probíhaly v Českých Budějovicích výroční trhy organizované čtyřikrát ročně. Současná činnost akciové společnosti navazuje na akce pořádané od roku 1960 jako regionální zemědělské výstavy.
AGROZET České Budějovice a.s

AGROZET České Budějovice a.s

V současné době mé naše společnost celkem 15 provozů včetně velkoobchodu s náhradními díly. Velkoobchod skladuje cca 45 tisíc položek náhradních dílů, které dodává ostatním provozům prostřednictvím pravidelného rozvozu.

Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice

Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice

1885  22. dubna byla schválena dohoda mezi spolky "Beseda lidu", "Beseda českobudějovická" a "Beseda řemeslnicko-živnostenská" o vytvoření české knihovny v Českých Budějovicích.
V srpnu k dohodě o vytvoření české spolkové knihovny přistoupila i Národní jednota pošumavská. 12. listopadu zahájila činnost knihovna, která vznikla soustředěním knihovních fondů výše uvedených spolků v budově Besedy v ulici Na Sadech. Byla přístupná členům všech českých spolků v Českých Budějovicích i členům místního a okolních odborů Národní jednoty pošumavské.
Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích

Patří k nejvýznamnějším kulturním institucím na jihu Čech. První muzejní sbírky byly zpřístupněny veřejnosti na jaře roku 1877 v domě U tří korun vedle městské radnice. Četné dary místních občanů i krajanů v cizině podnítily výstavbu nové účelové muzejní budovy. Monumentální objekt vybudovaný v letech 1899-1901 v historizujícím novorenesančním slohu byl otevřen veřejnosti v roce 1903. V současné době je Jihočeské muzeum krajským regionálním muzeem s orientací na přírodní a společenské vědy. Kromě stálých expozic přírody, pravěku a středověku, pořádá muzeum každoročně řadu krátkodobých tematických výstav, uskutečňuje přednášky a další kulturně vzdělávací programy a poskytuje odborné služby.

Hvězdárna Kleť

Hvězdárna Kleť

Hvězdárna Kleť se nachází jižně pod vrcholem Kleti, nejvyšší hory Blanského lesa, cca 30 km jihozápadně od Českých Budějovic, poblíž Českého Krumlova . Nejvhodnější přístup je sedačkovou lanovkou Krásetín-Kleť. Na vrcholu Kleti můžete též navštívit nejstarší kamennou rozhlednu v Čechách (1825) s horskou chatou a restaurací. .


Alpský klub České Budějovice

Alpský klub České Budějovice

Každý rok klub pořádá a organizuje akce jak pro svou členskou základnu, tak pro veřejnost. Jde především o společné výjezdy, kurzy, promítání a výstavy fotografií, čištění skal, ...
Jihočeské divadlo

Jihočeské divadlo

Jihočeské divadlo je profesionální čtyřsouborové divadlo se sídlem v Českých Budějovicích. Hraje ve své historické budově na nábřeží Malše, v divadelním sále DK Metropol i v prostoru Malého divadla v Hradební ulici. V letních měsících pravidelně účinkuje před otáčivým hledištěm v zámeckém parku v Českém Krumlově.
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice je firma s dlouholetou tradicí v oblasti obchodu a služeb
Jihočeské letiště České Budějovice

Jihočeské letiště České Budějovice

Společnost je držitelem oprávnění provozovat letiště České Budějovice jako veřejné vnitrostátní letiště a neveřejné mezinárodní letiště Kódové označení 4C a je způsobilé pro lety za viditelnosti (VFR) ve
VELBLOUD Club a Cafe

VELBLOUD Club a Cafe

Klubová scéna,hudební akce
Pension Doležal - České Budějovice

Pension Doležal - České Budějovice

Pension Doležal nabízí levné ubytování v klidném prostředí rodinného domu se zahradou. Jedná se o rodinný penzion s tradicí v ubytování návštěvníků Českých Budějovic více než deset let.Počasí
České Budějovice

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics