Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Pension a regenerační centrum Solnička

Pension a regenerační centrum Solnička

Součástí prostor je regenerační centrum - solná jeskyně, masáže, rolletic, infra sauna, kosmetika, nehtové studio, kadeřnictví, dětský koutek, kavárna, ubytování - internet na pokojích.


Grand Hotel Zvon v Českých Budějovicích

Grand Hotel Zvon v Českých Budějovicích

Grand Hotel Zvon současně dokončil zásadní rekonstrukcí většiny pokojů, konferenčních sálů a vstupních prostor a v současné podobě patří ke špičkovým hotelovým zařízením v jihočeském regionu
 Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány

Hotel U Solné brány je rodinný hotel situovaný v klidné lokalitě cca 50m od náměstí Přemysla Otakara II. O vaše pohodlí se postará vstřícný a příjemný personál připravený splnit veškerá vaše přání.
Ubytovna U nádraží

Ubytovna U nádraží

Ubytovna se nachází v centru Českých Budějovic naproti nově postavenému autobusovému nádraží s velkou obchodní zónou (Mercury Centrum  s parkovací plochou pro 700 vozidel), 100 metrů od nádraží vlakového.
Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás ve Zlíně, v Praze a v Českých Budějovicích. Můžete se k nám objednat po internetu
Výstaviště České Budějovice a.s

Výstaviště České Budějovice a.s

Výstavnictví má v jihočeském regionu bohatou tradici, jejíž kořeny sahají až do poloviny minulého století. Již v roce 1848 probíhaly v Českých Budějovicích výroční trhy organizované čtyřikrát ročně. Současná činnost akciové společnosti navazuje na akce pořádané od roku 1960 jako regionální zemědělské výstavy.
AGROZET České Budějovice a.s

AGROZET České Budějovice a.s

V současné době mé naše společnost celkem 15 provozů včetně velkoobchodu s náhradními díly. Velkoobchod skladuje cca 45 tisíc položek náhradních dílů, které dodává ostatním provozům prostřednictvím pravidelného rozvozu.

Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice

Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice

1885  22. dubna byla schválena dohoda mezi spolky "Beseda lidu", "Beseda českobudějovická" a "Beseda řemeslnicko-živnostenská" o vytvoření české knihovny v Českých Budějovicích.
V srpnu k dohodě o vytvoření české spolkové knihovny přistoupila i Národní jednota pošumavská. 12. listopadu zahájila činnost knihovna, která vznikla soustředěním knihovních fondů výše uvedených spolků v budově Besedy v ulici Na Sadech. Byla přístupná členům všech českých spolků v Českých Budějovicích i členům místního a okolních odborů Národní jednoty pošumavské.
Alpský klub České Budějovice

Alpský klub České Budějovice

Každý rok klub pořádá a organizuje akce jak pro svou členskou základnu, tak pro veřejnost. Jde především o společné výjezdy, kurzy, promítání a výstavy fotografií, čištění skal, ...
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice je firma s dlouholetou tradicí v oblasti obchodu a služeb
Jihočeské letiště České Budějovice

Jihočeské letiště České Budějovice

Společnost je držitelem oprávnění provozovat letiště České Budějovice jako veřejné vnitrostátní letiště a neveřejné mezinárodní letiště Kódové označení 4C a je způsobilé pro lety za viditelnosti (VFR) ve
VELBLOUD Club a Cafe

VELBLOUD Club a Cafe

Klubová scéna,hudební akce
Pension Doležal - České Budějovice

Pension Doležal - České Budějovice

Pension Doležal nabízí levné ubytování v klidném prostředí rodinného domu se zahradou. Jedná se o rodinný penzion s tradicí v ubytování návštěvníků Českých Budějovic více než deset let.

Kavárna Filharmonia České Budějovice

Kavárna Filharmonia České Budějovice

Kavárna Filharmonia se nachází v prostoru kostela svaté Anny v Českých Budějovicích. Kostel svaté Anny je od roku 1988 zrekonstruován a slouží též jako koncertní síň s názvem Koncertní síň Otakara Jeremiáše. V roce 1989 zde byla vybudována kavárna, která je dodnes provozována ve stylovém prostředí. Kapacita kavárny je 60 osob, v letním období je kapacita rozšířena o letní zahrádku a letní terasu s kapacitou 60 osob.

České květiny - online květinářství

Počasí
České Budějovice

In-počasí

Zlatá města © 2018 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 589 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics