Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Masáže - Anna Kučerová

Masáže - Anna Kučerová

Vánoce jsou za chvilku a Vy nevíte jaké dárky pro svou rodinu, přátele nebo kamarády? Mám pro Vás nabídku: Vánoční dárkové poukazy Masáž zad a šíje - původní cena 440,- Kč, vánoční cena 300,-Kč Medová detoxikační masáž se zábalem - původní cena 590,-Kč, vánoční cena 420,-Kč Masáže dle vlastního výběru v hodnotě 500,-Kč Masáže dle vlastního výběru v hodnotě 1 000,-Kč Candella massage - masáž vonnou svíčkou se zábalem (60 minut) - 680,-Kč Candella massage - masáž vonnou svíčkou celková (90 minut) - 980,-Kč Pro firmy je možno vystavit fakturu - vhodný dárek pro zaměstnance Doba platnosti Vánočních dárkových poukazů je do 31.března 2015
Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice – levné a kvalitní. Levné ubytování České Budějovice je vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Levné ubytování se nachází v tiché části města, nedaleko centra města, za pivovarem Budvar České Budějovice. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost a možnost parkování osobních automobilů na uzavíratelném parkovišti. Levné ubytování v Českých Budějovicích má pokoje rozděleny na kuřácké a nekuřácké a jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Některé pokoje jsou vybaveny kuchyňkou s mikrovlnkou. Ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku.
Penzion Říše Třeboňsko

Penzion Říše Třeboňsko

Penzion Říše Třeboňsko nabízí ubytování v nových a komfortně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby nedaleko centra Třeboně. WiFi připojení, vydatné snídaně, občerstvení pod pergolou, velká zahrada s pergolou, hlídané parkoviště u penzionu.
nemovitostlevne.cz

nemovitostlevne.cz

Nabízíme Vám kompletní servis při zajišťování bydlení a při prodeji nemovitostí ve Středních a Jižních Čechách. Nyní už nikam nemusíte chodit. Stačí jen vytočit telefonní číslo 733 36 15 36 a my k vám přijedeme a postaráme se o vše potřebné. Výhody, které Vám nabízíme jsou následující: Nízká provize za zprostředkování prodeje, a to nejvýše 4,0 % z kupní ceny, tržní odhad v ceně provize, právní servis zdarma, bezplatné poradenství, smluvní volnost, regionální i celorepubliková inzerce, speciální 3D animace a profesionální fotodokumentace.
Ferenčík s.r.o.

Ferenčík s.r.o.

Zahradnické centrum Ferenčík s.r.o. je jedním z největších velkoobchodů květin na jihu Čech. Ferenčík zajišťuje také službu rozvoz květin nejen v Českých Budějovicích a blízkém okolí, ale také po celé ČR, případně i po světě. V naší nabídce najdete stále čerstvé řezané květiny, pokojové květiny i venkovní rostliny a další vybavení a doplňky. Nabízíme Vám také realizace zahrad.
Ubytování České Budějovice, Penzioncentrum.cz

Ubytování České Budějovice, Penzioncentrum.cz

Levné ubytování České Budějovice kam se bude těšit každý. Kvalitní služby a špičkové úrovni v samém srdci Českých Budějovic.
Půjčovna lodí a raftů Titanic

Půjčovna lodí a raftů Titanic

Půjčovna lodí a raftů TITANIC vám nabízí komplexní vodácké služby na všech řekách v ČR, hlavně na jihu Čech - Vltava, Lužnice, Otava…Organizujeme rodinné, školní i firemní výlety.
Eko mb s.r.o.

Eko mb s.r.o.

Zpracování plastů. Drcení a regranulace PET odpadů. Výkup PET vláken, PET drtí,PET lahví,PET flakes, PET regranulátů, PET vtoků, PET zdegradovaného, ale i PET-G a PET-GAG
Hotýlek MINOR

Hotýlek MINOR

Pension Minor Vás srdečně zve a nabízí Vám své služby v klidném prostředí města Českých Budějovic. Nabízíme Vám kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, sat-TV a minibarem. K dispozici je uzavíratelné parkoviště. Zdarma připojení k internetu na pokojích bezdrátovým systémem Wi-Fi a v restauraci prostřednictvím pevných internetových zásuvek. Dovolujeme si Vás pozvat do restaurace na speciality naší kuchyně a výborné budějovické pivo.


Zeppelin Heaven Club

Zeppelin Heaven Club

Zeppelin Heaven Club můžete navštívit v Českých Budějovicích na náměstí. Ve třetím patře pekelného Domu umění Vás čeká music, zábava, koktejly, kořalky a příjemný personál.
Design studio Jan Medek

Design studio Jan Medek

V roce 1993 jsem založil firmu Design studio Jan Medek se záměrem poskytnout zákazníkům, kvalitní nabídku postelí, matrací, roštů, kancelářského nábytku a služeb. Sídlo firmy i sklady se nacházejí v jihočeské metropoli Českých Budějovicích.
Ferona, a.s

Ferona, a.s

Velkoobchod hutním materiálem
Dopravně obchodní centrum Mercury

Dopravně obchodní centrum Mercury

68 obchodů, služeb, kaváren a restaurací
Hotel Atlas

Hotel Atlas

Hotel Atlas najdete v centru Českých Budějovic poblíž hlavní komunikace na Prahu a v těsné blízkosti nového obchodního a zábavního centra IGY
BENETT a.s.

BENETT a.s.

Firma Benett působí na trhu od roku 1992, své sídlo máme v Jihočeském kraji. Pro potřeby našich zákazníků disponujeme 25 plachtovými návěsy, které používáme převážně k přepravě paletového zboží.

České květiny - online květinářství

Počasí
České Budějovice

In-počasí

Zlatá města © 2018 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 589 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics